Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Pedagógusok

AZ ISKOLA PEDAGÓGUSAI A 2017/18-AS TANÉVBEN

Pedagógus munkakörben (szakképzettség megjelölésével)

Határozatlan időre kinevezettek

Tanítók: (a székhelyen)

Bárdosi Katalin (tanító – német nyelvoktató)

Németh Adrienn (tanító - angol nyelvterület)

Pallag Eszter (tanító)

Prikler Judit (tanító – német nyelvoktató)

Talabér Sándorné (tanító, német nyelvoktató),

Varga Zoltánné (tanító, felsőfokú gyógypedagógiai asszisztens, szakvizsgázott mentorpedagógus),

Vinczéné Sándorfi Andrea (tanító)

 a tagintézményben:

Makáriné Horváth Erzsébet (tanító)

Tamási-Erőss Tünde (tanító-fejlesztő, tagintézmény-vezető)

Varga Zoltán Sándorné (tanító, műveltségi terület: művelődésszervező)

Tanárok: (általános iskola)

Biczó Gyula (testnevelés)

Dávid Orsolya (testnevelés)

Enginé Kozonits Mária (matematika – technika – közoktatásvezető; szakvizsga)

Király Annamária (földrajz-történelem, fejlesztő tanár)

Keszei Szabolcs (földrajz – történelem, közoktatásvezető szakvizsga; pedagógiai szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés)

Dr. Mesterházyné Jánosa Magdolna (intézményvezető; történelem)

Molnár Melinda (magyar nyelv és irodalom, egészségfejlesztő-mentálhigiéné, szakvizsga)

Nagyné Herczeg Judit (angol – német - orosz)

Nagyné Szabó Tímea (tanító – magyar nyelv és irodalom – fejlesztő pedagógus, szakvizsga)

Némethné Horváth Krisztina (matematika – technika; mérés-értékelés; mentorpedagógus; közoktatásvezető; szakértő: pedagógiai szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés)

Nyeső László (matematika – fizika – számítástechnika; informatikus felsőfokú OKJ-s képzés)

Pollner Kitti (magyar-biológia)

Pupp Gábor Lajos (kémia – technika) – áttanít iskolánkból

Sümegi Éva (gyógypedagógiai tanár: oligofrénpedagógia-pszichopedagógia szak; közoktatásvezető szakvizsga; szakértő: pedagógiai - szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés)

Szabó Róbert (matematika – testnevelés)

Szalai Szabolcs (ének-zene, egyházzene)

Szekeres Tibor (történelem – könyvtár)

Verrasztó Edina (földrajz - történelem - fejlesztő)

általános iskola  és alapfokú művészetoktatás

Molnárné Szabó Ernesztina (rajz)

alapfokú művészetoktatás:

Tanda Ibolya (szolfézs – zeneelmélet) - áttanító iskolánkból

Tartósan távollévő

általános iskola, székhelyen:

Ágh-Dorgai Kármen (tanító, angol műveltségterület)

Szalai Mónika (német nyelv és irodalom)

Tóth-Móricz Kata (tanító; műveltségi terület: német)

 

Részfoglalkozású pedagógusok

 

Határozatlan időre kinevezett:

 

Némethné Szalay Gertrúd (matematika – fizika)     

Sulyok Györgyné (tanító)

 

Határozott időre kinevezettek:

 

általános iskola: székhelyen: 

Ivánkovicsné Reznyák Bernadett (tanító)

Katona Helga (magyar - német)

Tamáné Bokor Szilvia (biológia - könyvtár)

 

Óraadók

 

Alapfokú művészetoktatásban:

Hámori Balázs (néptánc)

Páll Eszter (zongora)

Vajda András (ütő)

 

Általános iskolai oktatás:

Takács Katalin (logopédia)

Őri - Farkas Anikó (pedagógiai asszisztens)

 

Egyéb feladatra:

Dr. Bogdán Olivér (karate)

Tamási Roland (labdarúgás)

 

AZ ISKOLA PEDAGÓGUSAI A 2016/17-ES TANÉVBEN

Pedagógus munkakörben (szakképzettség megjelölésével)

Határozatlan időre kinevezettek

Tanítók: (a székhelyen)

Bárdosi Katalin (tanító – német nyelvoktató)

Meleghné Szanyi Veronika (tanító, testnevelés spec.koll.) - áttanító iskolánkból

Prikler Judit (tanító – német nyelvoktató)

Sulyok Györgyné (tanító)

Talabér Sándorné (tanító, német nyelvoktató),

Varga Zoltánné (tanító, felsőfokú gyógypedagógiai asszisztens, szakvizsgázott mentorpedagógus),

Vinczéné Sándorfi Andrea (tanító)

 a tagintézményben:

Csorba Józsefné (tanító, tagintézmény-vezető: testnevelés spec.koll.),

Tóth-Móricz Kata (tanító; műveltségi terület: német)

Varga Zoltán Sándorné (tanító, műveltségi terület: művelődésszervező)

Tanárok: (általános iskola)

Biczó Gyula (testnevelés)

Dávid Orsolya (testnevelés)

Enginé Kozonits Mária (matematika – technika – közoktatásvezető; szakvizsga)

Farkasné Tóth Mária (tanító – biológia)

Gróf Eszter (matematika)

Keszei Szabolcs (földrajz – történelem, közoktatásvezető szakvizsga; pedagógiai szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés)

Dr. Mesterházyné Jánosa Magdolna (intézményvezető; történelem)

Nagyné Herczeg Judit (angol – német - orosz)

Nagyné Szabó Tímea (tanító – magyar nyelv és irodalom – fejlesztő pedagógus, szakvizsga)

Némethné Horváth Krisztina (matematika – technika; mérés-értékelés; mentorpedagógus; közoktatásvezető; szakértő: pedagógiai szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés)

Nyeső László (matematika – fizika – számítástechnika; informatikus felsőfokú OKJ-s képzés)

Pupp Gábor Lajos (kémia – technika) – áttanít iskolánkból

Sümegi Éva (gyógypedagógiai tanár: oligofrénpedagógia-pszichopedagógia szak; közoktatásvezető szakvizsga; szakértő: pedagógiai - szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés)

Szabadosné Molnár Melinda (magyar nyelv és irodalom, egészségfejlesztő-mentálhigiéné, szakvizsga)

Szabó Róbert (matematika – testnevelés)

Szalai Szabolcs (ének-zene, egyházzene)

Szalai Mónika (német nyelv és irodalom)

Szekeres Tibor (történelem – könyvtár)

általános iskola  és alapfokú művészetoktatás

Molnárné Szabó Ernesztina (rajz)

alapfokú művészetoktatás:

Tanda Ibolya (szolfézs – zeneelmélet) - áttanító iskolánkból

Tartósan távollévő

általános iskola, székhelyen:

Ágh-Dorgai Kármen (tanító, angol műveltségterület)

 

Részfoglalkozású pedagógusok

 

Határozatlan időre kinevezett:

 

Király Annamária (földrajz-történelem, fejlesztő tanár)

Némethné Szalay Gertrúd (matematika – fizika)     

Silóczkiné Siba Zsuzsanna (történelem - orosz)

 

Határozott időre kinevezettek:

 

általános iskola: székhelyen: 

Németh Júlia (tanító)

Tamási-Erőss Tünde (tanító)

 

Óraadók

 

Alapfokú művészetoktatásban:

Hirschberg Henrik (zongora)

Vajda András (ütő)

 

Általános iskolai oktatás:

Takács Katalin (logopédia)

Más iskolából áttanít:

Baráthné Kámán Alexandra (magyar nyelv és irodalom)

 

Egyéb feladatra:

Dr. Bogdán Olivér (karate)

Tamási Roland (labdarúgás)

 

 

 

 

 

 

AZ ISKOLA PEDAGÓGUSAI A 2015/16-OS TANÉVBEN

Pedagógus munkakörben (szakképzettség megjelölésével)

Határozatlan időre kinevezettek

Tanítók: (a székhelyen)

Bárdosi Katalin (tanító – német nyelvoktató)

Meleghné Szanyi Veronika (tanító, testnevelés spec.koll.) - áttanító iskolánkból

Németh Júlia (tanító)

Prikler Judit (tanító – német nyelvoktató)

Szalai Anna (tanító, fejlesztőpedagógus; szakvizsga),

Talabér Sándorné (tanító, német nyelvoktató),

Varga Zoltánné (tanító, felsőfokú gyógypedagógiai asszisztens, szakvizsgázott mentorpedagógus),

Vinczéné Sándorfi Andrea (tanító)

 a tagintézményben:

Csorba Józsefné (tanító, tagintézmény-vezető: testnevelés spec.koll.),

Tóth-Móricz Kata (tanító; műveltségi terület: német)

Varga Zoltán Sándorné (tanító, műveltségi terület: művelődésszervező)

Tanárok: (általános iskola)

Biczó Gyula (testnevelés)

Enginé Kozonits Mária (matematika – technika – közoktatásvezető; szakvizsga)

Farkasné Tóth Mária (tanító – biológia)

Glóbitsné Balogh Ilona (könyvtár – matematika)

Keszei Szabolcs (földrajz – történelem, közoktatásvezető szakvizsga; pedagógiai szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés)

Nagyné Herczeg Judit (angol – német - orosz)

Nagyné Szabó Tímea (tanító – magyar nyelv és irodalom – fejlesztő pedagógus, szakvizsga)

Némethné Horváth Krisztina (matematika – technika; mérés-értékelés; mentorpedagógus; közoktatásvezető; szakértő: pedagógiai szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés)

Nyeső László (matematika – fizika – számítástechnika; informatikus felsőfokú OKJ-s képzés)

Sümegi Éva (gyógypedagógiai tanár: oligofrénpedagógia-pszichopedagógia szak; közoktatásvezető szakvizsga; szakértő: pedagógiai - szakmai ellenőrzés és pedagógusminősítés)

Szabadosné Molnár Melinda (magyar nyelv és irodalom, egészségfejlesztő-mentálhigiéné, szakvizsga)

Szabó Róbert (matematika – testnevelés)

Szalai Szabolcs (ének-zene, egyházzene)

Szekeres Tibor (történelem – könyvtár)

általános iskola  és alapfokú művészetoktatás

Molnárné Szabó Ernesztina (rajz)

alapfokú művészetoktatás:

Tanda Ibolya (szolfézs – zeneelmélet) - áttanító iskolánkból

Tartósan távollévő

általános iskola, székhelyen:

Ágh-Dorgai Kármen (tanító, angol műveltségterület)

 

Részfoglalkozású pedagógusok

 

Határozatlan időre kinevezett:

 

Király Annamária (földrajz-történelem, fejlesztő tanár)

Némethné Szalay Gertrúd (matematika – fizika)     

Silóczkiné Siba Zsuzsanna (történelem - orosz)

 

Határozott időre kinevezettek:

 

általános iskola: székhelyen: 

Sulyok Györgyné (tanító)

Szabó Szilvia (magyar nyelv és irodalom)

Szalai Mónika (német nyelv és irodalom)

 

Óraadók

 

Alapfokú művészetoktatásban:

Hirschberg Henrik (zongora)

Vajda András (ütő)

 

Általános iskolai oktatás:

Némethné Kondor Ilona (biológia-kémia)

Takács Katalin (logopédia)

 

Egyéb feladatra:

Dr. Bogdán Olivér (karate)

Hozbor Imre (labdarúgás)